aboutus
خط تولید

این کارخانه که در سال 1999 تأسیس شد ، دارای 20 سال سابقه است. تجهیزات تولید و آزمایش پیشرفته داخلی و خارجی را تحت الشعاع قرار داده است ، قدرت این شرکت فراوان است ، تجهیزات تولید پیشرفته ، تشخیص به معنای کامل ، تحمل کار طرحی نفیس ، کیفیت پایدار و قابل اعتماد است.

این کارخانه در زمینه تولید یاتاقان های توپ شیار عمیق ، یاتاقان توپ با زاویه تماس ، بلبرینگ ماشین آلات کشاورزی ، یاتاقان روتاری دوار ، یاتاقان چرخشی ، یاطاقان cent های مرکزی و انواع دیگر یاتاقان ها ، انواع مختلف یاتاقان ها ، تخصص دارد ، البته مشتریان نیز می توانند مشتری را به دلخواه سفارش دهند. انواع بلبرینگ های غیر استاندارد ، بلبرینگ های غیر استاندارد ماشین آلات کشاورزی و سایر یاتاقان ها و لوازم جانبی مرتبط. به طور گسترده ای در موتور ، ماشین آلات ، تجهیزات ، وسایل نقلیه و زمینه های دیگر استفاده می شود می تواند در برنامه استفاده شود. این محصولات به طور گسترده در داخل و خارج از کشور به فروش می رسد.

عکس کارخانه:

چگونه سفارش می دهید:

1. درخواست تحمل خود ، از جمله مدل های تحمل ، مقدار خود را برای ما ارسال کنید. اگر نیاز به نام تجاری دارید ، لطفاً به ما بگویید که به کدام مارک نیز نیاز دارید.

2. ما قیمت تحمل را برای شما بیان خواهیم کرد. علاوه بر این ، با توجه به کمیت کالا ، گزینه های مختلف حمل و نقل را به شما ارائه خواهیم داد.

3. اگر شما با قیمت ما موافقت می کنید ، ما فاکتور proforma را برای پرداخت تهیه می کنیم.

مزایای ما:

1) با کیفیت بالا. بازرسی 100٪ برای اطمینان از این که هر قطعه می تواند محصولاتی با کیفیت بالا باشد!

2) سهام بسیار بزرگ. زمان تحویل بسیار کوتاهتر!

3) یاتاقان ها و بسته بندی ها را مطابق با نیاز خود تولید کنید

کیفیت تهیه کنندگان: کار با بهترین ها


بخش کیفیت و توسعه دهنده ما (SQD) تامین کننده بی عیب و نقص مواد اولیه و اجزای با بالاترین کیفیت را تضمین می کند.
کیفیت فرآیند: تولید دقیق و به موقع


تمام تجهیزات تولید از رویکرد ناب در ساخت استفاده می کنند و اعضای تیم را درگیر فلسفه پیشرفت مستمر می کند. ما در تمام گیاهان ما خطوط تولید مدرن داریم. کنترل فرآیندهای تولید یکپارچه به ما این امکان را می دهد که در هر مرحله تولید حساس 100 درصد قطعات را بررسی کنیم.


محصولات با کیفیت OEM


ما محصولات خود را به تولید کنندگان پیشرو در جهان از انتقال ، محورها ، دیفرانسیل ها و پمپ های سیال در میان دیگران تحویل می دهیم. این مشتریان مستقیماً از محصولات ما استفاده می کنند یا آنها را در تجهیزات اصلی خود ادغام می کنند.

OEM / ODM

شرکت ما می تواند پشتیبانی فنی OEM / ODM را ارائه دهد ، خریدار می تواند تجهیزات و فناوری را ارائه دهد.

ما مسئول تولید هستیم ، نیروی انسانی و سایت را تأمین می کنیم ، خریدار مسئول فروش است تا محصولات ما را به مشتریانی که نیاز دارند ارائه دهیم.

کارخانه شرکت ما دارای نیروی کار فراوان ، امکانات پیشرفته تولید و فناوری تولید برای ارائه بازار بین المللی برای تولید و مونتاژ محصولات خدمات سفارش دهنده است.

روش نصب شده راه خوبی را ارائه داد که شرکتها براساس فناوری اختصاصی خود ، در تولید OEM محصولات دیگر ذوب می شوند و به مشتریان راه حل هایی را برای نیازهای خود ارائه می دهند ، ترویج توسعه بنگاه اقتصادی را در حال حاضر فن آوری ، بنابراین ، تقویت نفوذ نام تجاری ، و مشتریان از راه حل جامع خدمات جامع تر و به موقع و متفکرانه است. از دیدگاه دیگر ،

شرکت های نصب شده نیز توسط توسعه شرکت ها رانده شده اند ، که کاملاً منعکس کننده اصل تخصیص معقول منابع است. علاوه بر این ، کار با روش OEM می تواند به طور مؤثرتر منابع داخلی محدود را اختصاص دهد ، سطح مدیریت را به حداقل برساند ، کارایی مدیریت را بهبود ببخشد.

تحقیق و توسعه

بسته بندی و تحویل

1. بسته بندی صنعتی + کارتن های indusrial + پالت

2. جعبه برند تنها + کارتن های برند + پالت

3. درخواست مشتری را دنبال کنید

A. لوله های پلاستیکی یا جعبه های منفرد

ب کارتن

روش بسته بندی:


ما چندین بسته برای بلبرینگ شعاعی محافظت شده داریم


1. بسته صنعتی: لوله پلاستیکی + کارتن کاغذ + پالت چوبی


کاغذ صنایع دستی + کارتن کاغذ + پالت چوبی


2. بسته بندی فردی: جعبه کاغذ جداگانه + کارتن کاغذ + پالت چوبی


3. به عنوان تقاضای مشتری

روش حمل و نقل:


1. برای مقدار کم (GW <100KGS) ، می توانیم شما را با استفاده از اکسپرس مانند DHL ، Fedex ، TNT و غیره برای شما ارسال کنیم.


2. برای GW بین 100 کیلو گرم تا 500 کیلو گرم ، می توانیم شما را با حمل و نقل دریایی یا حمل و نقل هوایی ارسال کنیم


3. برای مقادیر زیاد (GW> 500KGS) ، می توانیم شما را از طریق دریا ارسال کنیم

اطلاعات تماس